Settlement deposit 2085 *10 * 0.08 * 250 = 417000 initial deposit 1800*250=450000.
2. Floating loss (2200-2085)*250=28750, deposit 1668*250=4 17000, handling fee 30 * 250 = 7500 * * 453250.
There are still 46,750 funds available, and no additional margin is needed. Of course, if the margin ratio is not 8%, it will be calculated separately. Hmm. How interesting